• פרויקט אלנבי 114
 • פרויקט אלנבי 114
 • פרויקט מלון אלקונין
 • פרוייקט משרדי אטלס
 • פרוייקט בית בלב ראשון לציון

על החברה

חברת ערן שרגא – ניהול ופיתוח נדל"ן, נוסדה ומנוהלת על ידי ערן שרגא. החברה מתמחה בניהול פרויקטים הדורשים מיומנויות ניהוליות והנדסיות גבוהות. מגוון הפרויקטים הרחב כולל בין השאר – בתי מלון, בתי חולים, דיור מוגן, מגורים, לוגיסטיקה, משרדים ומסחר. תפיסת העולם מתבטאת בשמירה על סטנדרטים גבוהים של ניהול צמוד ואישי לכל פרוייקט. גודל הצוות הינו אופטימלי ומאפשר מענה מקצועי בכל סדר גודל ורמת מורכבות. הפילוסופיה של החברה הינה ניהול בראייה רב-מערכתית תוך ירידה עד הפרטים הקטנים. אנו מכוונים ליצירת ערך מוסף עבור יזמי הפרויקטים: באמצעות ניהול התכנון - על רקע כל התובנות שהצטברו במהלך השנים, ובאמצעות ניהול קפדני של הביצוע, על ידי מהנדסים, הנדסאים ואדריכלים עתירי נסיון. בין מזמיני העבודות ניתן למצוא את: איסתא נכסים, בית-בלב מקבוצת מכבי, חב' סלע - איסתא, אפריקה ישראל, שיכון ובינוי, מלונות אטלס, חברות לוגיסטיות, חב' אפין, קבוצת נווה-צדק, יזמים פרטיים מהארץ ומחו"ל ועוד. צוות החברה מונה כיום 12 מנהלי פרויקטים בעלי נסיון רב המתמחים באחד מהתחומים הבאים : בתי מלון, אתרי נופש ודיור מוגן, בתי חולים ומתקנים רפואיים, מרכזים לוגיסטיים, מגורים, מסחר וליווי פרויקטים. החברה עובדת עם כלי ניהול פרויקטים עדכניים וקשורה עם כל גורמי התמיכה המקצועיים, הרלוונטיים בתחום.

השירותים שאנו מציעים:

 • ניהול פרוייקטים

  ניהול פרוייקטים

  שירותי הניהול כוללים: בחירה והתקשרות עם צוות מתכננים ויועצים. ניהול התכנון. המלצה ליזמים על חלופות הביצוע של הפרויקט ומבצעים פוטנציאליים. הכנת כל מערך ההתקשרויות והחוזים הנגזרים משיטת הביצוע. פיקוח צמוד בשטח על הפרויקט. בקרת טיב ואיכות. עמידה בלוחות זמנים ותקציב. ניהול הפיקוח העליון של המתכננים ופתרון שאלות תכנוניות העולות בביצוע. קבלת הפרויקט על כל האישורים והמסמכים. ניהול הפעלת ואחזקת מערכות ומתקני הפרויקט. ביקורת בדק.

 • ליווי פרוייקטים

  ליווי פרוייקטים

  ליווי הפרוייקטים הינו תחום ייחודי המפותח בחברה, הנותן שירותים ליזמים כנציגם המקצועי מעל כל מערכת התכנון והניהול הקיימת, בפרוייקטים בישראל וברחבי העולם. במסגרת זו מתבצעת בקרה על הפרויקט בדגש על הפתרונות התכנוניים, האומדן התקציבי ועמידה בתקציב במהלך הביצוע כמו גם עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו. במסגרת זו בוצע ליווי הקמת בתי מלון וליווי תימחור פרויקטי B.O.T גדולים של חברות יזמיות מהגדולות במשק.

 • פיתוח פרוייקטים

  פיתוח פרוייקטים

  הפיתוח כולל יזמות פרויקטים לרוב עם שותפים בתחומי המגורים והמשרדים. פעילות זו מבוצעת בחברה אחות: ערן שרגא – ניהול ופיתוח נדל"ן בע"מ. מסגרת זו כוללת פרויקטים כגון פרויקט בתי מגורים צמודי קרקע באזור החדש של ראש העין.

ערן שרגא

ערן שרגא

מנכ”ל ובעלים

מייסד החברה, המנכ"ל והבעלים הינו ערן שרגא. ערן בוגר טכניון בעל תואר שני בתכנון ערים ותואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון. בעל נסיון של למעלה מ-30 שנה בניהול הנדסי של פרויקטים מורכבים ועתירי מערכות בארץ ובחו"ל בתחומים של מבני משרדים, מלונות, מסחר (קניונים ומרכזים פתוחים), מגורים, תשתיות ומבנים ביטחוניים. הניסיון המקצועי של ערן כולל: ניהול פרויקטים במרכז בינוי של צה"ל עד שנת 2000. בתפקיד האחרון ניהול פרויקט הקרייה ושחרור בדרגת סא"ל. מהנדס ראשי של חברת "אפריקה ישראל נכסים מניבים". סמנכ"ל פיתוח ב"ביג מרכזי קניות". בשנת 2008 ייסד את החברה " ערן שרגא- ניהול ופיתוח נדל"ן ". תחילת פעילותה של החברה התבצעה בארץ ובאירופה. כיום עיקר הפעילות מרוכזת בארץ.